29 wrz 2012

TAG: 7 secrets - versatile blogger

Od dawna planowałam notkę z cyklu fakty o mnie. Nadarzyła się w końcu okazja dzięki nominacji Hypnotizing Fashion do tagu 7 faktów o mnie. Dziękuję bardzo za wyróżnienie i zapraszam do czytania ;-) 


1. Jestem leniwa - choć nie ujawnia się to w prowadzeniu bloga, to na ogół jest mi strasznie ciężko coś zrobić - generalnie po prostu mi się nie chce. Jednak myślę, że to problem większości z nas... ;-)

2. Lubię robić porządki, ale tylko u mnie w pokoju - składać ciuchy czy biżuterię. Jak już zacznę, to nie ma końca, układam wszystko kolorystycznie i równiutko ;-)

3. Mam manię pudełkową  - w moim pokoju pełno pudełek, zazwyczaj z Avonu obklejonych kolorowym papierem - trzymam w nich wszystko i ciągle mi mało.

4. Strasznie przekręcam i mylą mi się słowa - często brakuje mi słów lub używam zupełnie innych - przypadkowo, np. mój brat prosił abym włączyła naszej kuzynce Julce piosenkę "Stokrotka", a ja włączyłam "Różyczkę" ;-) Jest wiele takich sytuacji, gdzie po prostu gadam głupoty, całe szczęście jednak, że są to zabawne rzeczy.

5. Lubię czytać, ale nie lektury. Uwielbiam wręcz książki skierowane do młodzieży. Szczególnie chwalę sobie książki o anoreksji i innych nałogach. Lektury mnie po prostu nudzą.
6. Uwielbiam kupować dodatki do pokoju, nie zbieram jednak kurzołapów. Po prostu stare wymieniam na nowe. Ostatnio polubiłam otaczać się zdjęciami i już niedługo pokażę Wam efekty na blogu.

7. Jeśli coś zaczyna być modne przekonuję się do tego dopiero jak już nie jest to nowością - muszę najpierw pooglądać jak wygląda dana rzecz na innych i zastanowić się czy oby na pewno to coś jest dla mnie. Jeśli tak - kupuję ;-) 

Starałam się napisać tu o rzeczach, o których nie wspominałam na blogu, myślę, że za jakiś czas urządzę notkę z pytaniami, ale o tym innym razem. Notka miała pojawić się wczoraj, jednak byłam na Ago Party i nie miałam czasu ;<. Nominuję każdego, kto ma ochotę opowiedzieć trochę o sobie, czekam na Wasz odzew ;-)!

3 komentarze:

  1. Też jestem strasznie leniwa, ciężko mi się zmobilizować do roboty :D A co do książek mam tak samo, uwielbiam czytać, ale lektury nie są dla mnie ^^

    OdpowiedzUsuń
  2. ja tez lubie kupowac dodatki do pokoju :D

    OdpowiedzUsuń
  3. też przekręcam słowa! xD same dziwne sytuacje z tego wychodzą :p a najczęściej to po prostu paplam bez sensu, za dużo myśli w głowie i za ciężko to przekazać otoczeniu :D

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...