16 gru 2012

Pomagaj z notjustshop

Na wstępie zaznaczam, że nie jest to wpis sponsorowany ani nic w tym stylu. Dodaję go samowolnie, bo bądź co bądź cel jest szczytny.

Niedawno dostałam email o akcji organizowanej przez Notjustshop. Celem sklepu jest sprzedaż ubrań - część kwoty przekazywana jest dla biednych dzieci! Dokładne informacje znajdziecie tutaj. Właściciel sklepu ma nowy plan  - już końcem grudnia powinna pojawić się opcja kupienia czegoś bezpośrednio dla dzieciaków. Będzie to nie tylko odzież czy obuwie, ale także np. żywność. Sklep zobowiązuje się nie nakładać marży na produkty. Podróżnik Marek Kamiński przyłącza się do działań sklepu. Notjustshop współpracuje z kilkoma szkołami i ośrodkami pomocy społecznej.

Zapraszam na facebooka sklepu TUTAJ


19 komentarzy:

 1. dobrze ,że istnieją jeszcze tacy ludzi i strony ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. świetny pomysł! szczególnie na święta, dobrze że są takie akcje. ;D

  OdpowiedzUsuń
 3. Dają CI coś za tego posta? Powiedz szczerze, bo jeśli tak, to nic za to nie dostaniesz. To oszuści :D.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak zaczęłam blogowanie to rzucałam się na każdą firmę. Napisali do mnie, ze jak dodam posta to coś dostanę i dodałam podobnego do Ciebie, później słuch zaginął, tak samo z firmą maxnina.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak zaczęłam blogowanie to rzucałam się na każdą firmę. Napisali do mnie, ze jak dodam posta to coś dostanę i dodałam podobnego do Ciebie, później słuch zaginął, tak samo z firmą maxnina.

  OdpowiedzUsuń
 6. Tak, tak. Ale w końcu czlowiek uczy się na błędach :D.

  OdpowiedzUsuń
 7. Weszłam na tą stronkę. Jest tam wgl coś do 20zł ? ;p ;p
  A wiesz co mi przesłali? Kawałek szmatki i to miał być pasek, czy opaska ;p ;p.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dlaczego uważasz że jesteśmy oszustami? Przyznam, że nie przypominam sobie abyśmy w ostatniej dekadzie kogoś oszukali. Możesz nieco bliżej opisać o co chodzi?

   Będę bardzo wdzięczny
   Łukasz z notjustshop

   Usuń
  2. Dla jasności skopiowałam fragment maila :D:
   Bardzo cieszę się, że Pan napisał. Rozumiem, że macie taką formę współpracy z blogerkami, ale po dodaniu posta słuch zaginął. Dobrym sposobem byłoby napisać każdej blogerce z kolei o postępie, może wtedy też byłoby więcej wejść do sklepu, a byłoby to dobre też dla tego, że wiedziałyby co poprawić i zawsze odruchem jest większa reklama posta, czy firmy. Ja nic nie wiedziałam, napisałam posta zachwalacjąc firmę, nigdy tego nie robię, a uważam, że forma po części charytatywnej sprzedaży jest bardzo dobra. Do końca może nie zależało mi na wysłaniu koszulki, ale miłym gestem byłoby np. podziękowanie, małe, a cieszy jak to mówią :). Po informacji dodania posta nie dostałam wiadomości zwrotnej.
   Przepraszam w każdym razie, może źle ujęłam to: OSZUŚCI, ale jednak zdenerwowałam się lekko zasmuciło mnie to, że po chęci dodania posta nawet nie dostałam żadnej odpowiedzi.

   Usuń
  3. Odpowiedziałem mailowo. Nie będę przytaczał tutaj całej treści tej wiadomości... wystarczy tylko że powiem, że jest nam głupio, że dopiero teraz zauważyliśmy gdzie tkwił nasz błąd.

   Przeprosiłem Marysię i przepraszam wszystki Was, którzy poczuli się po prostu zlekceważeni. Mogę tylko dodać, że wiemy co należy poprawić i wiemy jak to zrobić. Tego typu wpadki więc, w przyszłości się nie będą już zdarzały.

   Pozdrawiamy z notjustshop.com

   Wesołych Świąt !

   Łukasz Kaliciński

   Usuń
  4. No tak, w każdym bądź razie zrozumieliśmy się i ciesze się, że problem rozwiązany :d.
   Pozdrawiam.

   Usuń
 8. Cieszę się, że są takie akcje, które pomagają innym ludziom:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Bardzo dobra akcja. Pamiętajmy o tych ludziach, którzy potrzebują pomocy.

  OdpowiedzUsuń
 10. bardzo dobra akcja, skorzystają kupujący i potrzebujący.;)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...