17 lip 2012

Minął rok [*]

Ten dzień nie był zwyczajny, choć z pozoru taki sam jak każdy... 

Dokładnie rok temu ja i moi bliscy doznaliśmy szoku. Dzień był straszny, jeden z najgorszych w moim życiu. Ten wypadek dużo mnie nauczył, choć zrozumienie tego przyszło z czasem. Szanujmy swoje życie, mamy je tylko jedno. 
Jestem tego pewna, 
w głębi duszy o tym wiem.
Że gdzieś na szczycie góry,
wszyscy razem spotkamy się! 

Dziś nie jestem sobą, nie mam ochoty na najmniejszy uśmiech. Cały czas mam w głowie to, co działo się przed i na pogrzebie. Nie powinnam ruszać starych ran, ale śmierć bliskiej osoby będzie boleć zawsze tak samo. Wiem, że teraz patrzysz na mnie z góry i śmiejesz się, że tak przeżywam, że płaczę, ale Stary tęsknię. Jest cicho. Za cicho kiedy Cię nie ma. 
Pamiętajcie - życie mamy jedno, więc żyjmy tak aby po naszej śmierci przyjaciołom było nudno. Karol Tobie się to udało !

14 komentarzy:

 1. Widzę kawałek tekstu z Grubsona piosenki ;d

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja wciąż podziwiam Cię za to, że jakoś sobie z tym poradziłaś. Mnie strasznie wkurza ta niesprawiedliwość, kiedy tak młodzi ludzie, którzy mają przed sobą całe życie umierają .. Nie mogę zrozumieć dlaczego tak się dzieję i chyba nigdy nie zrozumiem.
  Pewnie twój przyjaciel ma się tam o niebo lepiej, ale ból rodziny i bliskich jest okropny. Trzymaj się :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Wiesz, naprawdę całym sercem jestem z tobą i nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazić przez jakie piekło musiałaś przejść, to uważam, że pisanie o tym na blogu po raz już chyba 10 jest naprawdę nie na miejscu, a takie notki ze zdjęciami zmarłego przyjaciela są niestosowne .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. blog to nie tylko recenzje czy zestawy ubrań ale też pamiętnik. Mój pamiętnik. nie rozumiem Twojego oburzenia. Taką wybrałam formę odreagowania, radzenia sobie z tym i tak mi łatwiej. Skoro Ci się nie podoba, to na prawdę nie każę Ci ani czytać ani patrzeć.

   Usuń
 4. Niestety taki los...
  trzymaj się ;*

  OdpowiedzUsuń
 5. Piosenka Grubsona podnosi na duchu w takich chwilach. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. przykro mi :* 3maj sie :*
  obserwujesz ? odwdzięczę sie :)

  OdpowiedzUsuń
 7. przechodziłam przez podobne uczucie, w marcu zmarł mój kolega który chorował na raka :(

  OdpowiedzUsuń
 8. aż łza się w oku kręci -.-

  OdpowiedzUsuń
 9. dobrze ze przyjaciel a nie ktos z rodziny moze to okrutne co napisalam ale ja przezylam smierc ojca wiec wiem co mowie

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...