1 maj 2012

Leniwy dzień !

 Witajcie ! 
Dzień na maksa leniwy, nie zrobiłam kompletnie nic! Chciałabym aby tak było cały czas :) Może wieczorkiem wybiorę się na rowery, mam nadzieję, że się uda :) Planuję wstawić tu jeszcze dziś recenzję, zobaczymy co z tego będzie :) 

nie ma to jak chłodne pepsi i lody ♥

Przedłużam czas rozdania do 6 maja! Teraz i tak nie miałabym czasu wysłać nagrody, bo w niedzielę mam Komunię, więc pełno roboty! 

Jak spędzacie taki ciepły dzień ? 

19 komentarzy:

 1. ale leniuszek z Ciebie!:)
  Ja by;lam raniutko biegać:)

  Zapraszam na nowy post:*

  OdpowiedzUsuń
 2. tez planuje "wycieczkę" rowerową :)

  http://weeronika-blog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Tęsknię za takimi leniwymi dniami... niestety dla mnie od dawna dzień zaczyna się bardzo wcześnie i kończy późno... ale dziś był dzień na grilla a za chwilę będzie czas na dłuuugi spacer :)

  OdpowiedzUsuń
 4. http://babygirl-fashionworld.blogspot.com/2012/04/wielki-niewielki-powrot-i-dieta-fat.html -> tutaj po krótce ją opisałam, Dieta składa się z 2 faz każda po 14 dni i fazy przygotowawczej - 7 dni, w której odstawiamy powoli "złe" produkty, w 1 fazie jemy tylko warzywa, owoce, chude mięso, jajka, maslankę. w 2 dobieramy 2 węglowodany do jadłospisu.
  picie napoju życia rano zaraz po przebudzeniu i przed położeniem się spać. Jest to napój żurawinowy z łyżeczką zmielonego lnu.Następnie przed śnidankiem pijemy szklanę wody z połówką wycisnietej cytrynki. Kolejno należy pic około 6 szklanek napoju żurawinowego w ciągu dnia. Nienalezy spozywać tłuszczy, alkoholu, herbat, cukrów,ziaren i niektórych owoców i warzyw. Do sałatek można a wręcz trzeba dodawać łyzkę oleju lninego!

  OdpowiedzUsuń
 5. ja też dzisiaj nie zrobiłam zbyt wiele.... :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja cały dzień się obijam, dwie godziny nawet przespałam (: Ale w taki upał mój organizm nie jest w stanie normalnie funkcjonować.
  Otagowałam Cię - zapraszam do zabawy (:

  OdpowiedzUsuń
 7. Też właśnie popijam pepsi ♥
  Mój dzień nie był leniwy, z czego w sumie się cieszę :D

  OdpowiedzUsuń
 8. U mnie zaś jestem w ruchu całe dni i nie mam czasu odpocząć.
  Obserwuję.

  OdpowiedzUsuń
 9. Również miałam leniwy dzień! :)
  Zimne pepsi! :D
  Pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Hej. otagowalam cie na moim blogu. zapraszam, ;*

  OdpowiedzUsuń
 11. ja myje codziennie więc i na taki umyty skalp nakładałam :) nie musisz myć codziennie, możesz kiedy chcesz ale Jantar wcierasz codziennie. ja jeszcze rozprowadzałam leciutko po włosach ale mało:)

  OdpowiedzUsuń
 12. u mnie dzisiaj nawet przez moment nie było leniwie :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...